menu

Pizzerie Marco ve Vimperku

pizzeria Marco ve Vimperkuse nachází v prostorách původního měšťanského pivovaru v historickém centru Vimperka. Hosty překvapí velký výběr salátů, pizz a těstovin připravovaných z originálních surovin. V Pizzerii Marco je možno si objednat ze široké nabídky jídel a vždy Vás nadchne vynikající chuť italských specialit a je jedno, zda jste právě ve Vimperku nebo v Prachaticích. Originalita kuchyně je dána tím, že těsto na pizzu je připravováno podle rodinné italské receptury pocházející z okolí Benátek. Dispoziční uspořádaní pizzerie dává možnost si udělat privátní, firemní  oslavu a naši hosté určitě ocení prosklenou část pizzerie, která tímto velmi příjemným interiérem doplňuje skvělou italskou kuchyni. Pro naše hosty dále připravíme na základě telefonické objednávky jídla pro donášku domů.

 

Pizzerii Marco v Prachaticích je dočasně uzavřena

pizzeria Marco Prachaticenaleznete asi 200 m od hlavního náměstí v Husově ulici v samotném historickém centru města. V osobitě zařízeném interiéru je možno shlédnout unikátní fotky a obrazy Prachatic zachycující historii tohoto města. Stejně jako ve Vimperku hosty překvapí velký výběr salátů, pizz a těstovin připravovaných z originálních surovin a dle originální italské receptury, kterou si drží v tajnosti jako know-how rodina majitele restaurace. Členité prostředí pizzerií dává prostor jak pro větší akce, tak pro pracovní a soukromé setkání. V naší pizzerii vám nabízíme 60 míst, v případě zájmu je možno využít salonek s kapacitou 25 míst. K dispozici je i audio-video technika včetně prezentace na PC.

 

Restaurace Vodník s historií více než 100 let

restaurace Vodník

se nachází v romantickém prostředí bývalé plovárny ve Vimperku. Tato lokalita je vyhledávaným cílem při procházce nejen místních obyvatel, ale i návštěvníků Vimperka. Stylově zařízený interiér restaurace příjemně doplňují dobové fotky ze starých plováren. Nabídka jídel je připravena z kvalitních lokálních surovin, včetně nabídky masa z domácího chovu šumavské farmy. V restauraci je k dispozici 50 míst. Terasa situovaná přímo u vody poskytuje 30 míst. Salónek s krbem, s kapacitou 25 míst, je možno využít pro uzavřenou společnost. Nejmenší hosté určitě ocení dětský koutek a rodiče laskavý přístup personálu restaurace k dětem. V těsné blízkosti restaurace se nachází sportovní areál, který v zimě nabízí skvělé sněhové podmínky pro příznivce běhu na lyžích. V areálu jsou nově vybavené dřevěné chatky.

Více informací najdete na stránkách restaurace Vodník: www.restaurace-vodnik.cz

 

Horský hotel Dobrá chata

horský hotel Dobrá chata

s původními názvy Chata pod javorem, Komsomol, Chata Svoboda a Měrkova chata, je již 80 let oblíbeným místem pro příjemnou celoroční rekreaci a je vůbec prvním, turisty obývaným sídlem v oblasti Zadov - Churáňov na Šumavě. Dobrá chata leží v panenské přírodě Národního parku a CHKO Šumava, v těsné blízkosti sjezdovek, 50m od nástupní stanice sedačkové lanovky Zadov – Churáňov (nejdelší sjezdovky na Zadově), u cykloturistických a běžkařských tras. Nabízíme ubytování až pro 54 osob ve čtyřech typech pokojů s vlastním sociálním zařízením a jedním velkým apartmá pro 8 osob. Domácí kuchyni v restauraci s kapacitou pro 90 osob jistě oceníte jak v zimě, tak i v létě. Pro děti je připravena nová dětská herna a hřiště s houpačkou, prolézačkou a pískovištěm. Masáže a sauna vám poskytnou příjemnou relaxaci. Zajistíme pro Vás kompletní cateringové služby, realizaci jakékoliv společenské akce na klíč a to přímo u nás na DOBRÉ CHATĚ nebo na Vámi zvoleném místě.

Více informací najdete na stránkách horského hotelu Dobrá chata: www.dobrachata.cz

 

Kontakt

Pizzerie Marco
Pivovarská 88
38501 Vimperk

tel: +420 388 412 059
info@pizzerie-marco.cz

Dočasně uzavřeno

Pizzerie Marco
Husova 106
38301 Prachatice

tel: +420 388 316 950
info@pizzerie-marco.cz